יצירת קשר
 
 
עמוד הבית
  
אירועים פרטיים
  
אירועים עסקיים
  
בלוג
  
צור קשר

יצירת קשר

ימי הולדת מיוחדים

תכנון וגיבוש של ימי הולדת מיוחדים מתהווה כאשר הוא מתאים לחוגגים מבחינת גיל והוואי. כך, למשל, במקרה של ילדים אין כמו המשחקיה והג'ימבורי הקהילתיים כדי לחגוג יום הולדת מפנק במיוחד. להלן מספר אירועי יום הולדת מיוחדים אותם ניתן ליישם במקומות אלו אשר עשו לעצמם שם חיובי ביותר בכל הנוגע לחגיגה עבור ילדים: חגיגה במחיר כלכלי ביחס לאולמות האירועים הגדולים, עם מיטב המפעילים בכל הנושאים, ובליווי מתקנים ומכשירי ילדים מכל הסוגים.
 
הפעלות ילדים עם מוזיקה מושמעת
 
התקליטן הוא גם מפעיל האירוע, והוא מפעיל אותו על רקע מוזיקת רקע המתאימה לילדים ויותר מכך – מתאימה להוואי האירוע הנחגג. כשהאירוע שלכם כזה, אתם מוצאים סידור גם למוזיקה המושמעת שלכם וגם לתעסוקה עבור בנכם, בתכם והמוזמנים והמוזמנות שהם הזמינו. הפעילויות יהיו קבוצתיות ואישיות, מבוססות גוף או מבוססות אביזרים כגון בלונים, ויהוו כייף גדול לכל ילדה וילד.
 
הפעלות ילדים עם מוזיקה חיה
 
ניתן לשלב במקומות לחגיגת אירוע בת מצווה נגנים חיים ועמם – מפעילי האירוע. ממש כמו האירועים שכולנו ראינו בסרטים דוקומנטריים ברחבי איטליה או ספרד – ניתן ליישם גם במשחקיה או בג'ימבורי כאן בארץ. לחילופין, ניתן לחגוג יום הולדת בסגנון אמריקאי על בסיס רוק מושמע משובח. למפעילים שלנו - שפע של רעיונות לגיבוש הפעלות מוזיקליות מחשמלות במיוחד עבורכם.
 
הפעלות עם מתקנים ומתנפחים שונים
 
ניתן להשכיר מתקנים או מתקנים מתנפחים שיובאו לג'ימבורי וישמשו את הילדים בחגיגתם הגדולה: בריכת כדורים, מתקני קפיצה מתנפחים ועוד מגוון חוויות סוחפות. ביום הולדת כזה, הילד ייצא נשכר במיוחד ולא ישכח את חגיגתו חסרת התקדים.
 
גיבוש ימי הולדת מיוחדים
 
יש להיערך ככל המוקדם עם כל נותנים השירות, אשר בחלק נכבד מהפעילויות הם אינם מעטים. לכן, עבודה עם חברת הפקות תסייע לכם רבות, תקטין את הצורך שלכם לעסוק בביורוקרטיה, והאירועים יוכנו כלאחר יד, כאשר חברת ההפקות מבצעת את כל התיאומים עבורכם, ובמחירים חסרי תקדים השמורים רק לה. כך, אתם גם חוסכים כסף וגם מעניקים לעצמכם אירוע מאורגן בזמן מינימלי לרווחתכם המלאה, ובהתאמה לילדיכם החוגגים.
 
לגיבוש מתווים של ימי הולדת מיוחדים אנא פנו לחברת הפקות המתמחה באירועי ילדים שתסייע בארגון האירוע!