יצירת קשר
 
 
עמוד הבית
  
אירועים פרטיים
  
אירועים עסקיים
  
בלוג
  
צור קשר

יצירת קשר

טיפים למציאת אולם לבריתה באשדוד

כאשר אנו שואפים לחגוג את הולדת בתנו הקטנה, אנו לוקחים בחשבון לא מעט שיקולים שצריך שיילקחו על מנ להעמיד אירוע מושלם. בל נשכח שאנו כבר מנוסים, לא מזמן ארגנו חתונה והיינו בלחץ עז, אבל כדאי לחדד מעט את הידיעות שלכם גם בנושא הבריתה של הבת.

בחרו אולם שאתם סבורים כי מבטא בתפאורה שלו את המגיע לכם לרגל חגיגות הבת

בל נשכח כי בריתה היא "זבד הבת" על פי ההלכה, ולכן מומלץ לבחור באולם שמבחינתכם מהווה את המתנה הזו. מה זה אומר בפועל? לא להתפשר על איכות התפאורה, לא להתפשר על תאורה, איכות גן האירועים החיצוני וכל נדבך אחר שיש באולם הקשור לחיצוניות וזה כולל גם רהיטים בפנים ובחוץ. יש על הרהיט מפה? בקשו לראות איך הוא נראה במצבו הערירי, בנוסף.
 
ודאו כי האולם מתאים לכמות האורחים
 
את הכלל הזה אתם ודאי זוכרים היטב עוד מהחתונה, אבל כדאי לחדד כמה דברים: בחתונה כנראה שכמות הנושאים שהייתם צריכים לטפל בהם הייתה מאד גדולה ולא באמת היה לכם זמן לדאוג לכל נדבך ברצינות מספקת. כאן, לעומת זאת, יש הרבה פחות מה לארגן מה שאומר שניתן להשקיע יותר זמן בבדיקה שלכם: לא לקרוא את המפרט הטכני – לשאול דיילים, לשאול נציגי הנהלה באולם ואף לדרוש לראות סרטוני וידאו של טקסי בריתה אחרים בהם כמות האורחים הייתה זהה לשלכם, לווידוא סופי שזה אולם מתאים.
 
טיפים למציאת אולם לבריתה באשדוד
 
ספקים לאירועים - תזכורות מן העבר
 
כפי שאתם זוכרים מהחתונה,באולמות בסגולה פתח תקווה הייתם צריכים לדאוג לקייטרינג ותקליטן כמו שצריך, הם סופקו על ידי האולם, ובנוסף – הזמנתם מספר ספקים חיצוניים, למשל נגנים לאירועים – למלא את החלל. כך יש לפעול גם כעת, אלא שהפעם הטקס יהיה הרבה יותר רגוע ויהיה לכם הרבה יותר זמן לבירורים ותהיות שונות לגבי בחירת הספקים שלכם. 
 
התוויית רצף המאורעות בבריתה
 
הרגישו חופשיים להתוות את הסדר כרצונכם. להלן מספר עצות בתחום:
 
א. ניתן לארגן קבלת פנים עם אכילת מתאבנים בהגשה עצמית ולאחר מכן לעבור לטקס הנאומים ולארוחה המרכזית, כשבינה לבין הקינוח יינתנו מספר הופעות/קטעים אומנותיים.
 
ב. ניתן להחליף בין הקטעים האומנותיים לנאומים בהצעה א'.
 
ג. ניתן לדחות את נאומי הולדת הבת לסוף האירוע, כפי שקורה בחתונה הפוכה שדוחים את החופה לעיתים, לסוף.
 
מקומות לאירועים באשדוד במתחם גני אירועים שמח לעמוד לרשותכם עם הפקה מקצועית לבריתות במתחם האירועים שלנו!