יצירת קשר
 
 
עמוד הבית
  
אירועים פרטיים
  
אירועים עסקיים
  
בלוג
  
צור קשר

יצירת קשר

הפקת חתונה בלתי נשכחת באשדוד

חתונה באשדוד היא סיבה למסיבה: מאורע נדיר בעצמתו. הפקת חתונה בלתי נשכחת באשדוד יכולה להיות גם מנת חלקכם. נכון, העיר משלבת גם נוף בורגני, גם ים וגם מדבר, וזה מה שעושה אותה לכה אטרקטיבית ויוקרתית אבל כל אולם מכיל נתונים שונים לגמרי, כל נותן שירות נבדל מרעהו ולכן חשוב לבחור בדיוק את האנשים שישמחו את לבבכם והאינטרס יחפוף לזה שלכם. כיצד עושים זאת? על ידי המדריך הקצר להפקת חתונות אקסקלוסיביות אשר מונח כאן לפניכם.

בחירת האולם - פרטי מידע מלאים שיסייעו לכם להצטיין בה

בראש ובראשונה תענו לעצמכם על שאלה שככל שהיא פשוטה כך היא מורכבת: האם אתם מרוצים מתפאורת האולם. מה זה תפאורת אולם לחתונה ומה היא כוללת? שולחנות אירוע: בדקו איך הם נראים עם המפות ובלעדיהן. חזרו על הבדיקה גם בשולחנות גן האירועים. כסאות אירוע: בדקו איך הם נראים עם הריפוד הנייד ובלעדיו. חזרו על הבדיקה גם בגן האירועים. עיצוב הקירות של האולם – ודאו כי אהבתם. עיצוב השטיחים והדקים למטה – בדקו שהוא לשביעות רצונכם. עיצוב מבנה גן האירועים – דקים, דשא, צמחייה ושיש – בדקו שכל זה באיכות המועדפת עליכם. אהבתם את התפאורה? מוזמנים לבחור את האולם אבל לפני שתסגרו – מומלץ לוודא שהוא יכול להכיל את כל האורחים שתזמנו לאירוע. הרבה פעמים יש חוסר תיאום ציפיות ביניכם לבין הנהלת האולם בנידון – ולכן חשוב לוודא, למשל, ש- 300 מוזמנים זה 300 מוזמנים שמתנהלים בנוחיות באולם ולא נדחסים בצפיפות בתוכו וברחבי הגן.
 
הפקת חתונות בלתי נשכחות באשדוד
 
בחירת הספקים שילוו אתכם בחתונה, ותזמונם
 
מאד מפתה כעת לתזמן את התקליטן והקייטרינג, עובדי האולם, אבל יש מפתה ויש חכם, והחכם הוא להתחיל דווקא בספקים החיצוניים: המשא ומתן על הזמנים מולם לא יהיה פשוט, הם עצמאיים והם מוגבלים בזמן, ולכן סגירה עם נג או זמר הרבה הרבה יותר חשובה ואקוטית. יחד עם זאת, אם הגעתם עם הזמר או הנגן שלכם לעמק השווה בחינת זמנים השאר כבר לא מסובך: חזרו לאולם, תזמנו את התקליטן והקייטרינג, וכך תוכלו גם להוציא את כולם מרוצים וגם לארגן חתונה בראש שקט.
 
וידוא סופי של רצף המאורעות בחתונה
 
לפני שתאשרו את המפרט, וודאו שהסדר ברור לכם, וכך גם תוכלו לשלב תכנים קטנים נוספים של הרגע האחרון: מפעילי אירועים בהרקדות, צלמי מגנטים לאירועים וכד'. הטבות קטנות אלו הן שמחדדות הכי הרבה את האירוע והופכות אותו לצבעוני ותוסס: לא מומלץ לוותר עליהן.
 
גני אירועים יוון הקטנה שמח לעמוד לרשותכם עם מתחם אירועים יוקרתי לחגיגת חתונות באשדוד - נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.