יצירת קשר
 
 
עמוד הבית
  
אירועים פרטיים
  
אירועים עסקיים
  
בלוג
  
צור קשר

יצירת קשר

טיפים להפקת חתונות קיץ

הקיץ כבר בפתח ואיתו עונת החתונות, אז הרשו לנו להמליץ לכם על סגנון מהפכני לחגיגתן: במתחם אירועים מהפכני המשלב אתר ספא! כך, אתם יכולים ליהנות גם מערב תוסס כמו זה שכמהתם לו, וגם לשלב זאת עם ספא מפנק במיוחד.

בילוי בספא במהלך החתונה - המלצת הקיץ!
 
כשמבלים בספא במקביל לחגיגה הרשמית של החתונה, כל האנרגיות החיוביות נסחפות למקום אחד. גם האירוע הוא שלכם ובשבילכם, וגם אתם נהנים מאירוע בוטיק המשלב חוויית ספא אולטימטיבית על טהרת הבריאות. בילוי באולם אירועים עם ספא הוא אחד מהנחשבים בעת האחרונה, אשר מוזמן על ידי לא מעט מחוג הלקוחות המתחתנים בשנתונים האחרונים.

הפקה עם חברת הפקות - היתרון כולו שלכם!
 
בשונה מאירועי חברה או אירועים קטנים אחרים שהפקתם בעבר, בחתונה שלכם לא תצטרכו לעבוד, אלא בעיקר לשמוח. עבדתם קשה מספיק בשביל להגיע ליום המיוחל, וכעת מה שנותר לכם הוא ליהנות בגני אירועים בשרון כפי שלא נהניתם בעבר, כשחברת ההפקות אמונה על הלוגיסטיקה, התאורה, התפאורה, אירוח האורחים ודאגה לכל אורח בצורה פרטנית. אנחנו נעבוד, ואתם תיהנו!
 
תכנון הפן האישי בחתונה - מומלץ לקחת אותו ברצינות!
 
חשוב לדעת מה לומר בכל נאום שלכם, כמה זמן הוא אורך, מה יהיה השיר בו תרקדו זה לצד זו, אלו שירים תרצו שינוגנו לכם במוזיקה החיה, וכד'. סיכומו הכולל של הפן האישי בחתונה יאפשר לנו כחברת הפקות לתכנן טוב יותר את החלק שלנו באירוע, ולגבש כל שלב בצורה הטובה ביותר, ללא הפתעות וקיצורי זמנים מאולצים.

מומלץ לבוא לשלבי הכנת האירוע ביום החתונה
 
מומלץ להיות נוכחים בשעות בהן האולם, אתר הספא וגן האירועים יוכנו עבורכם, על מנת לוודא שההכנות נעשות לפי המתוכנן, ולתקן את הנהלת חברת ההפקות בזמן אמת. אנו ממליצים לגשת לאולם לפחות 3-4 שעות לפני פתיחת הדלתות על מנת לוודא שהאירוע שלכם עומד כמו שצריך. גם אם בדקה התשעים ביקשתם שינוי במערך האירוע, חברת ההפקות תיישם אותו למענכם בגמישות וללא תקלות, ולכן יותר ממשתלם להיעזר בחברת הפקות מנוסה שתהיה מוכנה גם למצבים בלתי מתוכננים או לא צפויים מאין אלה למענכם.
 
צרו קשר עם חברת ההפקות לארגון בלתי נשכח של חתונות בתל אביב