יצירת קשר
 
 
עמוד הבית
  
אירועים פרטיים
  
אירועים עסקיים
  
בלוג
  
צור קשר

יצירת קשר

בת מצווה באשדוד - רעיונות לאירוע מושלם

על מנת לארגן בת מצווה באשדוד יש יותר מדרך אחת לממש חגיגת בוטיק, ולכן כתיבת מדריך סדור כמוהו כהצגת אחת מן הדרכים לפעול. במקום זאת, נציג לכם עצות הלקוחות מעולם ארגון האירועים. עצות אלו יפתחו לכם צהר לא קטן לתחום ויאפשרו לכם ולבת שלכם לארגן אירוע בלתי נשכח אשר יהיה לכם ולה תענוג לקחת בו חלק. בהצלחה!

כשבוחרים אולם - עושים זאת ביחס לעצמכם, וללא השוואות

השוואות לאולמות אחרים בגדר "הרע במיעוטו" מאלצות אתכם לומר בעצם שהתפשרתם. לא בבת מצווה של הבת שלכם. ממשיכים לחפש עד אשר מוצאים משהו טוב באמת, שאתם אוהבים עד מאד: מהתפאורה ועד הריהוט, מצמחיית גן האירועים ועד הדקים, לרבות תאורת לילה. מומלץ לבחון את המקום ביום ובלילה ולבדוק מתי יותר יפה בעיניכם, ולפיכך – לסגור את האירוע.
 
בת מצווה רעיונות לאירוע מושלם
 
טיפ נוסף לבחירת האולם - ווידוא מלא שהוא מתאים לכל המוזמנים
 
חשוב לציין, אתם ודאי זוכרים זאת מהחתונה, מהברית מילה ומהבריתה של הבנים והבנות שלכם: כמות אורחים זה לא נתון לקריאה מהמפרט הטכני. זה נתון שמצריך ישיבה עם מנהלי האולם! רק ככה תוכלו לדעת בוודאות שהאולם מתאים לחגיגה ברווחה ולא בצפיפות.
 
בחירת הספקים - ההמלצה שלנו: התחילו מאלה שלא עובדים באולם
 
מוזיקאים, רקדנים, מפעילי אירועים, צלמים וכד' הם אנשים שלא תלויים באולם, ולרוב גם מוגבלים יותר בשעות שלהם בשל עיסוקים אחרים. מומלץ קודם כל לסגור איתם את השעה שבה הם עולים לבמה. ידועות לכם השעות שלהם וזה מצא חן בעיניכם? כעת זו העת לתזמן תקליטן, קייטרינג, וכל שירות אחר שמסופק בתוך האולם. כך, אתם גם מונעים "שריפות" בארגון וגם לא משחיתים את זמנכם לריק בניסיון להגיע לפשרה. הכל מונח על השולחן והכל מאורגן מן המוכן בתחכום שבסדר קביעת המאורעות.
 
וידוא ארגון סדר המאורעות
 
מומלץ וודא שוב שסדר המאורעות ידוע לכם. זה ייתן לכם 2 יתרונות חשובים: הימנעות מהפתעות של הרגע האחרון וגם אפשור לבת שלכם, לכם, לאחים, לאחיות ולחברים לשאת את דבריהם בנאומים קצרים. כך, תוכלו כולכם ליהנות מהחגיגה ולדעת שעשיתם את הטוב ביותר על מנת לממשה ולהוציא אותה אל הפועל.