יצירת קשר
 
 
עמוד הבית
  
אירועים פרטיים
  
אירועים עסקיים
  
בלוג
  
צור קשר

יצירת קשר
 
 

אטרקציות לאירועי יום הולדת 

אם גם אתם חושבים שלילד שלכם מגיע יום הולדת מעניין ומרתק יותר מחגיגה ביתית עם תקליטן, ליצן וקוסם, פארק הטרמפולינות ג'אמפ פארק מציע לכם חוויה ייחודית. צוות קבלת הפנים של הפארק יקבל את הילד וחבריו. ניתן להזמין גם קבוצות גדולות ואף כיתת לימוד שלמה. הילדים יתכנסו בחדר הקולנוע שלנו, בו הם יוכלו ליהנות ממסך בגודל 55 אינץ' ומערכת סראונד משוכללת ביותר. לאחר הסבר קצר על הפארק שיינתן כאן, ניתן להתחיל את הבילוי ובגדול!

קפיצה בטרמפולינות בוטיק
 
בואו גם אתם לקפוץ בטרמפולינות מובילות אשר עמדו במיטב התקנים האירופיים האמריקאים והישראלים בנושא בטיחות. שלחו את ילדיכם לקפוץ לגבהים גבוהים בהנאה ובחדווה! הקפיצה היא ללא נעליים וללא טובין מכל סוג, לרבות צמידים, שרשראות ותכשיטי כיס שיופקדו בלוקרים. כל ילד יהיה זכאי ללוקר לשם אחסון חפציו. בין החפצים שאנו דורשים שיאוחסנו שם: הארנקים ומכשירי הטלפון הניידים של הילדים. העלייה למשטח הקפיצה חייבת להיות בידיים ובכיסים ריקים לחלוטין.
 
קפיצה לבריכת הספוגים
 
הכירו את הבריכה שעשויה כולה מספוגים רכים. כל ילד זכאי לשהות בה לגמרי לבד ללא נוכחות של ילד אחר, אשר אסורה גם מבחינה בטיחותית. לכן, כאשר הילדים שלכם קפצו לבריכת הספוגים, אנו נזרזם לצאת משם מהר על מנת שהבאים בתור יוכלו לקפוץ לשם אף הם.
 
תפריט קולינרי משובח
 
ירקות טריים, מאכלים איטלקיים כגון פיצות מעגבניות אמתיות ופסטות חמות, ועוד שלל הפתעות יחכו לכם במתחם האוכל של המקום. התפריט שלנו הנו אחד מתפריטי הילדים הטעימים והאטרקטיביים ביותר. בקבוצות לא מעטות שלהם נטען שהפקנו עבורן מזון משובח.

ג'אמפ פארק – קחו את היום הולדת כמה צעדים קדימה!
 
חגיגה עם צוות ג'אמפ פארק היא מהאטרקטיביות והכדאיות שיהיו לילדים שלכם. לכן, כשמגיע יום ההולדת של הילד, חשבו פעמיים לפני שאתם עושים מסיבה בביתכם או בג'ימבורי השכונתי. במקום זאת, נוסעים לג'אמפ פארק ראשון לציון ונהנים מקפיצת טרמפולינות משובחת, ומשלל אטרקציות מענגות נוספות לדעתם של ילדים רבים. בג'אמפ פארק תוכלו לומר לעצמכם ששלחתם את הילדים למקום שהם באמת ייהנו בו.
 
למידע נוסף על ג'אמפ פארק, על שלל אטרקציות לאירועי יום הולדת שהוא מציע, פנו אלינו!
 
מחפשים להפוך את האירוע שלכם לחוויה מרתקת? הכנסו לאתר Bermuda Quest